Před porodem kápl božskou

S Matušem to asi nebude mít zrovna snadné.

Jeho LUCINKA (17) už zanedlouho porodí a BOHUŠ MATUŠ (47) už se nemůže dočkat. Nedávno ale svĕřil jedno tajemství, které jeho milé nedá spát

Ačkoli jim už za pár dní začne úplně nová životní etapa, vše zřejmě není takové, jak by si přáli. Mezi Lucinkou (17) a jejím přítelem Bohušem Matušem (47) to má podle všeho celkem dost skřípat.

Také vás může zajímat ...

Mladé budoucí mamince totiž vadí jedna zásadní věc. „Bohuš za mě vše plánuje. Někdy je to dobře, ale v některých věcech bych byla ráda, kdybych je věděla první než média,“ řekla rozčíleně. O co ale konkrétně jde?

Chce žít s mužem?

V minulosti se slavný zpěvák potýkal s narážkami na jeho sexuální orientaci. Většina lidí v jeho okolí si totiž myslela, že je homosexuál. A jejich spekulace byly, jak se nyní ukázalo, zjevně do jisté míry oprávněné.

„Budeme mít kupu dětí. Chci jí je dělat ale za odměnu. Až Lucka udělá školu, udělám jí další dítě, za vysokoškolský diplom další, když mi dovolí mít do páru nějakého chlapa,“ svěřil se se svými choutkami.

To se ale dost nelíbí jeho partnerce. Kdyby si své úvahy alespoň nechal pro sebe. Lucie se akorát zase bude zbytečně stresovat. Lidé jí totiž nedají na sociálních sítích pokoj a ona je neustále ve stresu.

A jak sama Lucie řekla, žít ve třech rozhodně nechce. Bohuš měl sice později prohlásit, že šlo jenom o pouhý žert. Takové tvrzení mu ale věří asi jen málokdo, včetně jeho partnerky.

Má strach o peníze

A aby toho nebylo málo, zpěvák řeší ještě existenční problémy. Všechny koncerty má zrušené a momentálně se nachází bez práce. Kdyby neměl našetřené fi nance, museli by si vzít půjčku, jak sám přiznal. Co ale bude dělat, až všechny úspory utratí?

„Máme rodiče, kteří nám pomáhají. Můžeme se na ně kdykoliv obrátit,“ rozplývá se Lucie. Otázka je, jak dlouho je budou moci živit. Jejich prostředky také asi nebudou bezedné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama