Před problémy utíká do práce

Jako by se startem projektu Slunečná začala mít herečka Tereza Brodská (52) znovu radost ze života a úsměv na tváři.

Neuvěřitelně si sedla s kolegyněmi Martinou Preissovou (44), Danou Batulkovou (62), Lucií Polišenskou (34), Evou Decastelo (41) a Reginou Řandovou (52). „Jsme opravdu jako silná parta a zažíváme tam neuvěřitelný věci,“ prozradila Brodská, která brala pauzu v natáčení způsobenou koronavirem hodně špatně.

Také vás může zajímat ...

Opravdu to bylo ale jen proto, že přišla o peníze a kamarádský kolektiv, nebo tají krizi v manželství s Herbertem Slavíkem (57)?

Řeší doma manželskou krizi?

Když jste zvyklí pravidelně docházet na natáčení, scházet se s lidmi, které máte rádi, a třeba se jim i svěřit se svými problémy, není pro vás příjemné, když o tuto možnost přijdete. A pokud už to skutečně mezi nimi tak jako před lety, asi bylo pro herečku velkou vzpruhou, když se dozvěděla, že se natáčení znovu obnovuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...