Před silvestrem si doma prošla peklem!

Tohle si nezasloužila! Před Vánoci si Dáda Patrasová (62) prošla terorem ve svém vlastním domě, jak to sama nazývá! O vše se postaral její manžel Felix Slováček (75), který se z nepochopitelných důvodů rozhodl rekonstruovat jejich vršovickou vilu právě v prosinci. A vzal to pěkně od podlahy! Dáda byla bez elektriky i vody a měla několik rozkopaných místností!

A aby toho nebylo málo, nechal ji na všechno samotnou.

Také vás může zajímat ...

I přes neustálé uhánění dělníků šly práce pomalu, a tak jediným světlem v těžkých časech pro ni byl její italský přítel Vito (48), který za ní přiletěl aspoň na pár dní.

Jenže pak se zase musel vrátit zpět za svým nemocným otcem. To nemohla jet Dáda s ním? Proč ji nechal samotnou v rozkopaném domě? Celý její vztah prý může být jen sehraný, aby Dáda Felixe pořádně naštvala! Jak to tedy je?Před silvestrem si doma prošla peklem!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...