Před svatbou byl prý manžel Sharon Stone alfa samec, po svatbě si jí nevšímal!

Hvězda filmu Základní instinkt Sharon Stone (59) si na nepřízeň mužů rozhodně nemohla stěžovat. Vztahy jí ale nevyšly, ani ten s novinářem Philem Bronsteinem (66).

V Hollywoodu stačí jedna role k tomu, abyste se stali legendou už napořád. Blonďaté Sharon Stone se to podařilo v 90. letech. Tehdy si zahrála nebezpečnou spisovatelku v thrilleru Základní instinkt. Několikavteřinová scéna, ve které si u výslechu přendavá nohu přes nohu a odhalí, že nemá spodní prádlo, vešla do dějin.

V té době už bylo Sharon 34 let, přesto se stala světovým erotickým symbolem.

A také už měla za sebou jedno manželství.

Také vás může zajímat ...
Nejprve velká úžasná romantika, později už jen postupné odcizování.
Nejprve velká úžasná romantika, později už jen postupné odcizování.

Zásnuby vždy rázně ukončila

Ambice měla Sharon už v dětství, kdy tvrdila, že se z ní stane nová Marilyn Monroe (+36). Co do kariéry to nedokázala, ale co do zájmu mužů by si se slavnou kolegyní nezadala. Díky svému vzhledu vyhrávala soutěže krásy a profesionálně se věnovala modellingu. Když se po třicítce rozhodla nechat se nafotit pro pánský magazín Playboy, všimli si jí konečně i ve vyšších patrech Hollywoodu.

Ještě předtím se provdala za televizního producenta Michaela Greenburga (65). Potkala ho, když točila televizní film Válka v Las Vegas. To se psal rok 1984. Ještě téhož roku si Michaela vzala, ale za dva roky šli od sebe. Rozvod se táhl až do roku 1990. „Byl to ten nejobdivuhodnější muž na světě, přátelím se s ním dodnes,“ odhalila herečka po letech.

Zdá se, že Sharon byla zaměřena na lidi od filmu, protože i dalším nadějným mužem v jejím životě byl producent. Bill Mac Donald (60) kvůli ní opustil svoji ženu a dvojice se dokonce zasnoubila. Na svatbu ale už nedošlo, vztah vydržel pouze rok. Plavovlasá hvězda to zkusila ještě s jedním asistentem režie a znovu se dostali pouze k zásnubám.

Prstýnek vrátila Sharon svému snoubenci prostřednictvím kurýra.

To už si vytvořila nepěknou pověst ženy, která střídá muže až příliš často.

Své dva syny adoptovala Sharon až po rozvodu.
Své dva syny adoptovala Sharon až po rozvodu.

Marné pokusy o vlastního potomka

Zatímco pro Sharon se stal významný novinář a vydavatel Phil Bronstein jejím druhým manželem, on sám byl předtím ženatý už dvakrát. Pár si udělal stylovou svatbu na Valentýna v roce 1998. Sharon se dlouho a neúspěšně snažila stát se matkou a nevyšlo to ani s Philem. Nikdy se jí bohužel nepodařilo donosit dítě až do konce.

Při posledním neúspěšném těhotenství si prodělala šestatřicetihodinové peklo, kdy prožívala velké bolesti. Zatímco byla s Philem v nemocnici, zavolal jim jejich právník ohledně adopce. „Řekla jsem si, že to je jako dar z nebes,“ uvedla Sharon. „Vždycky jsem věděla, že bych ráda adoptovala dítě.

Už když jsem byla mladá, zjišťovala jsem, jak se to dělá.“ A s manželem si pak skutečně osvojila syna Roana (16). Mezitím museli oba svádět velké zdravotní bitvy, kdy šlo téměř o život. Sharon praskla výduť v mozku, prodělala vnitřní krvácení a musela se v podstatě znovu od začátku začít učit mluvit. Změnila se jí tím prý i povaha. „Teď jsem nejklidnější člověk na světě,“ řekla.

„Phil se asi ptá, kam se poděla ta temperamentní žena, kterou si vzal.“ Manžel zase musel v roce 2001 čelit nepříjemnosti v zoologické zahradě: napadl ho tam obrovský dvoumetrový varan a překousl mu šlachu v noze. Phil se pak musel podrobit operaci. Komunikace po svatbě vázla Sharon a její manžel se postupně začali odcizovat. Podle herečky to platilo hlavně o Philovi.

„Nedíval se na mě, nemluvil se mnou, nerozuměl mi,“ konstatovala Sharon. uže, kterého v době svatby prohlašovala za alfa samce číslo jedna, dokonce nepřímo obviňovala, že si ji vzal z vypočítavosti. Phil se ale na jejím jméně přiživovat nemusel, dávno před svatbou patřil k prestižním žurnalistům.

Rozvod se odehrál v roce 2004 a zatímco stárnoucí Sharon už dalšímu muži své „ano“ neřekla, Phil se poté znovu oženil a má dvě děti.

Tahle scéna ji proslavila nejvíc!
Tahle scéna ji proslavila nejvíc!

S péčí o syna to přehnala!

Sharon po rozvodu ještě adoptovala další dva syny, ale o toho prvního, Roana, o kterého pečovala společně s Philem, v roce 2008 musela bojovat. Bývalý manžel podal žádost o svěření Roana do své péče poté, kdy se provalilo, že Sharon chtěla, aby chlapci dávali botoxové injekce. Důvodu neuvěříte: prý proto, že mu páchly nohy. Trpěla úzkostlivými obavami o jeho zdraví, i když mu nic nebylo.

Bránila Philovi ve výchově Roana, ale soud rozhodl proti ní.

S prvním adoptovaným synem se ale stejně může setkávat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...