Před zákeřným útočníkem mě ochránil podivný přízrak!

Tajemná fialová mlha kolem útočníka připomínala lidskou postavu!

V osamělé budově mi na pomoc přišla síla z jiného světa.

Minulý rok na jaře jsem zůstala v práci dlouho přesčas. Musela jsem totiž nutně dokončit jednu uzávěrku. Naše kancelář byla až v posledním patře úřadu. Kolem osmé hodiny jsem byla hotová a vydala jsem se konečně domů. Kráčela jsem chodbou a tušila, že v pátek jsem v celé budově sama.

Bála jsem se, že je se mnou konec

Odbočila jsem k výtahům, když jsem před sebou spatřila neznámého muže. Z toho, jak reagoval, mi bylo jasné, že tady nemá co dělat. Nejprve to vypadalo, že se dá na útěk, ale pak si uvědomil, že jsme tu sami a on je silný chlap proti slabé starší ženě. Fyzicky mě napadl. Nevěděla jsem, co tu vlastně dělá a proč se do mě pustil.

Také vás může zajímat ...

Nejspíš to byl nával paniky z toho, že byl přistižen na místě, kam se s nějakým neznámým úmyslem vetřel. Zmocnil se mě strach. Ten muž vypadal nebezpečně a obávala jsem se, že by mi mohl i ošklivě ublížit nebo dokonce zabít. Volání o pomoc by z posledního patra dolů nedolehlo. Říkala jsem si, že to se mnou vypadá opravdu špatně!

Pomoc ale přišla nečekaně a tajemným způsobem.

Měl popálené ruce i tvář

Neznámého útočníka najednou obestřela jakási divná nafialovělá mlha. Pustil mě a snažil se té mlhy zbavit. Zoufale kolem sebe mával rukama a potom začal bolestně křičet. Pro mě to byl další šok v krátké době. Sotva jsem se vzpamatovala ze zákeřného napadení, vyděsil mě tajemný přízrak, se kterým útočník zápasil. Ta fialová mlha připomínala lidskou postavu.

Bylo jasné, že nejde o nic z tohoto světa. Trvalo to jen chvíli. Přízrak zmizel, ale útočník dál bolestně sténal. Viděla jsem, že má popálené ruce a tvář, naskakovaly mu tam puchýře. Než jsem se plně vzpamatovala, utekl. Nevím, jak se do budovy dostal, protože dole vrátnicí neprošel. A dodnes ani nechápu, co to bylo za sílu, která mi přišla na pomoc.

Nikde jsem to nakonec neohlásila, protože by to každý považoval za výmysl!

Jarmila W.(53), Liberec

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...