Předpověď kartářky se splnila s ročním zpožděním!

Kamarádce její věštění stoprocentně vycházelo. Potvrdilo se to i v tom nejsmutnějším případě.

V době, kdy jsem přestala věřit nepříjemné věštbě, přišel šok ze strany, z níž bych to bývala nečekala!

Moje kamarádka Vilma mi často zasahovala do života svými radami. Nebyla žádnou psycholožkou nebo odbornicí na mezilidské vztahy. Říkala mi vždycky jenom to, co vyčetla z karet.

Také vás může zajímat ...

Věnovala se věštění už od mládí a za tu dobu mi spoustu věcí předpověděla správně. Nezlehčovala jsem tedy nikdy to, s čím přišla, i když se jednalo o nepříjemné věci.

Byl o patnáct let mladší!

Vilma přesně odhadla krizi v mém manželství i chvíli, kdy se definitivně změnila v konec mého vztahu. Po rozvodu mi pak Vilma prorokovala, že si do půl roku najdu nového partnera a že to bude výrazně mladší tmavovlasý muž. To jsem jí vyvracela, protože jsem si věkově odlišného partnera určitě nepřála.

Ono to ale Vilmě zase vyšlo – krátce před vypršením onoho půl roku jsem potkala Richarda. Hodně se mi líbil, okouzlil mě, ale netroufala jsem si něco si s ním začít. Aktivita vzešla z jeho strany a já se tak ocitla ve svých padesáti letech ve vztahu s pětatřicátníkem!

Z toho, že její předpověď vyšla, měla pochopitelně radost i kamarádka kartářka. Prorokovala mi šťastné období a skutečně to vycházelo. Po boku mladšího muže jsem se cítila jako znovuzrozená.

Všechny problémy, které mě tížily jako osamělou rozvedenou ženu, byly najednou pryč nebo přinejmenším poloviční. Vznášela jsem se na růžových obláčcích a nevypadalo to, že bych z nich mohla někdy v brzké době spadnout.

Bála jsem se o syna

Richard byl hodně aktivní, neustále vymýšlel nějaké akce a byl naprosto rozdílný od mého bývalého muže. Opravdu jsem po jeho boku omládla. Připadala jsem si, jako bych vyhrála ve Sportce, natolik se změnil můj dosavadní život. Neměla jsem vůbec žádné pochybnosti o tom, že mě Richard má rád a že mu na mě záleží.

Často jsem o něm mluvila i se svojí kamarádkou kartářkou. Ta mě jednoho dne zaskočila, když mi sdělila nepříjemnou předpověď. Podle ní mě měl někdo blízký během probíhajícího roku naprosto zklamat. Vzpomněla jsem si, jak Vilmě vždycky všechno vycházelo a začala jsem horečně přemýšlet o tom, koho z mého okolí by se měla věštba týkat.

Možností bylo víc, včetně obou dětí, které si už žily svůj vlastní dospělý život, a ten nebyl bezproblémový. Bála jsem se, že by se syn mohl znovu dostat do problémů s alkoholem, jako se mu to už stalo v době dospívání. Považovala jsem to za nejpravděpodobnější možnost. Ani ve snu by mě nenapadlo, že by oním člověkem, který mě zklame, mohl být Richard.

Totální šok

Začala jsem se nyní více stýkat se synem. Obě děti nesly rozvod těžce a synovi navíc dost vadilo, že žiji s mladším mužem. Nevypadalo to ale, že by on sám měl nějaké problémy, které by ho mohly přivést zpátky na scestí. Týdny a měsíce ubíhaly a zdálo se, že tentokrát karty Vilmu oklamaly. Uplynul rok od její věštby a nic se nestalo.

Kamarádka z toho byla trochu v rozpacích. K obratu v mém životě došlo až následujícího roku. Jednoho dne jsem přijela domů, kde už se mnou delší čas bydlel Richard. Zažila jsem naprostý šok. Byt mi někdo vykradl. Nezůstalo tam skoro nic. Teprve až když jsem se v dalších dnech marně pokoušela spojit se svým mladším přítelem, pochopila jsem, kdo je pachatelem.

Těžko jsem se s tím smiřovala. Když pak Richarda dopadla policie, zjistila jsem, že mi řadu věcí ze své minulosti zatajil. Byl už několikrát předtím trestaný a mně pouze využil. Přiznal se i k tomu, že mě chtěl vykrást a opustit už rok předtím, ale pak si to rozmyslel, protože jsem ho vlastně vydržovala.

A jednou už měl objednané své společníky na „stěhování“, ale nakonec jsem neodjela na plánovanou služební cestu. V něčem tedy přece jen ta předpověď Vilmy měla pravdu! Stát se to opravdu mělo, jen k tomu tenkrát ještě nedošlo.

Radmila M., (53), Cheb

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...