Předpověděl mu svatbu

Dlouhá léta to vypadalo, že se fešák George Clooney (57) nikdy neožení. Pak mu ale vstoupila do cesty krásná advokátka Amal (40) a všechno bylo jinak. Jejich seznámení ovšem neprobíhalo jako v romantické komedii.

Také vás může zajímat ...

Clooneyho kamarád zkrátka pozval Amal k němu domů. Jiskra mezi nimi ale přeskočila až později, a to dokonce navzdory tomu, že Clooneyho agentovi bylo od začátku jasné, jak to dopadne. „Volal mi a řekl: „Potkal jsem tu ženu, co dnes přijde k tobě.

Tu si jednou vezmeš za ženu.“ To všechno se odehrálo v roce 2013. O rok později se George s Amal opravdu vzali. Že by Clooneyho agent uměl předpovídat bucoucnost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...