Předstírá vztah s exmanželem?

Už delší dobu si mnozí myslí, že je Simona Stašová (63) bez partnera a v tomto ohledu měla v životě vždy spíše smůlu. Sama herečka ale nedávno všechny vyvedla z omylu svým prohlášením, ze kterého je patrné, že dlouhodobě udržuje kontakt se svým bývalým manželem Eusebiem Ciccottim (61).

„Já jsem se zamilovala do Itala, vzala jsem si Itala, byli jsme spolu osm let manželé, máme napůl italské dítě, hraju italské hry,“ uvedla Stašová, která prý plánuje zbytek života strávit láskou k němu, a tak trochu všem možným ctitelům naznačuje, že by si měli hodně rychle nechat zajít chuť.

Také vás může zajímat ...
Herečka se snaží věnovat více času své slavné rodině.

Vše může být úplně jinak Možná je to ale z její strany jen poměrně efektivní způsob, jak se zbavit tlaku, který na ni s ohledem na partnerský život v posledních letech byl. Simona si totiž vzhledem k tomu, jak moc jí vždy záleželo na jejím soukromí, musela stále dávat velký pozor s kým, a hlavně jak často, se bude ve společnosti objevovat.

Přece jen, kdyby byla opakovaně spatřena po boku nějakého muže, strhla by se na její adresu vlna otázek a komentářů, na které už Simona po tom všem nemá nejen chuť, ale ani náladu. Má starostí nad hlavu Ještě k tomu, když má spoustu starostí se svými rodiči.

Především tatínek Břetislav (90) na tom není vůbec dobře, a proto mu chce být na blízku. Zdraví navíc občas zlobí i její maminku Jiřinu Bohdalovu (87). Právě rodina je evidentně to jediné, čím se asi chce v nejbližší době obklopovat, jelikož prý čím dál méně času tráví i se svými přáteli.

Možná i proto se před časem rozhodla vyměnit ruch velkoměsta za menší domek mimo Prahu. Nemusí se totiž strachovat, že v okamžiku, kdy opustí svůj příbytek, budou ji okamžitě pronásledovat fotografové a řešit, jestli je onen muž, se kterým je právě na kávě či obědě, nový milenec, kolega z práce, kamarád, nebo třeba bývalý spolužák ze školy.

Třeba z ní i spadne tlak s ohledem na milostný život a někoho si najde. Získala potřebný klid Sice se možná s Eusebiem udobřila, ale jejich vztah už bude navždy spíše jen přátelský a důvěrný především proto, že je bude navždy spojovat syn Marek (33).

Stašová má s Ciccottim syna Marka, který je filmový režisér.

Nejspíše jí tak nic nebrání v tom, aby otevřela srdce jinému muži. Díky přiznání se k Eusebiovi totiž způsobila, že s ním bude minimálně v nejbližší době opět spojována a bude mít klid. A právě toho možná svým prohlášením chtěla docílit.

Třeba v brzké budoucnosti všechny překvapí tím, že se objeví po boku jiného muže, který zůstane utajen tak dlouho, jak jen bude sama Simona chtít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...