Předvedla všem, jak je namyšlená?

Nechtěla zůstat ve vztahu jen kvůli dítěti.

Jitka Schneiderová (45) se rozpovídala o své účasti v úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Jen málokdo totiž ví, že tahle diva s ohnivými vlasy mohla diváky bavit už v první řadě. Tehdy totiž dostala nabídku, jenže vůbec netušila, o co jde a jak bude pořad vypadat.

„Odmítla jsem, protože nejsem až takový střelec, abych šla do něčeho úplně naslepo,“ vysvětlovala své důvody. Nabídky přišly i do dalších řad, kdy už nemusela mít obavy, co ji v projektu čeká, jenže tentokrát zas musela odmítnout z časových důvodů. Její diář byl prý nabytý k prasknutí. Až letos, na pátý pokus, to konečně vyšlo.

Také vás může zajímat ...

I když ani tentokrát neměla televize Nova jistotu, že je Schneiderová neodmítne.

Naštěstí herečka poslechla hlas své intuice, který jí měl napovědět, že nyní přišel ten správný čas.

Poslední slovo, jestli se v show objeví nebo ne, ale měli její blízcí, zejména pak dcera Sofie (11), kterou má s bývalým manželem Davidem Švehlíkem (46). „Ne, že by mě chtěla mít přímo v té show, spíš mě asi nechtěla mít čtvrt roku doma…“ směje se Schneiderová.

Její odmítání účasti v úspěšné soutěži ale může na někoho působit dojmem, že jí není nic dost dobré, a má až moc vysoké ego.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...