Přehnaně hlídá svého manžela?

Myslí to dobře, ale svým blízkým tím údajně způsobuje zbytečné stresy navíc. Herečka Jitka Čvančarová (41) je prý až přehnaně starostlivá. O své děti Elenu (7) a Theodora (1) má až příliš velký strach, který ji prý úplně zbytečně stresuje.

Když má prý například Elenka jít někam se školou nebo podobně, Čvančarová váhá, zda ji vůbec pustit. V dnešní době se prý může stát všechno a ona je nejraději, když je dítě buď v její péči, nebo v péči někoho z rodiny.Nejspíš každá maminka má o své děti strach, ale jak se říká, nic by se nemělo přehánět.

Také vás může zajímat ...

Je z toho špatná

Sedmiletá Elenka není údajně ráda, že si například nemůže jít ven hrát s kamarádkami. Maminka jí totiž prý začne vyjmenovávat, co všechno by se jí mohlo stát, a dívenku to tím pádem vyděsí. Podle některých Jitčiných kamarádek toto není nejspíš ta nejlepší forma výchovy.

Nicméně Čvančarová si prý nedá říct a stále trvá na svém a ochraňuje všechny ve svém okolí.

Zkouší to i na manžela

Svou přehnanou starostlivost prý Jitka občas zkouší i na manžela.Když se někde zdrží nebo není tam, kde má být, prý začne mít obrovský strach. Začne mu prý zběsile volat a psát zprávy, protože prý neví, co se mu kde mohlo přihodit.

Prý se kvůli jejím panickým výlevům už dokonce několikrát pohádali, ale ani to Jitku nijak nezměnilo.I její manžel Petr je z ní občas vystresovaný, i když ví, že to jeho žena myslí dobře.

Dělá ale přece jen zbytečné scény.

Hádky kvůli dceři

Nicméně Čadek si stojí za tím, že on je dospělý a neustálou paniku a strach své manželky dokáže nějak ustát.Nicméně strach má o jejich dceru Elenu, které Jitka prý zakazuje spoustu věcí, jež k dětství patří.

Nerada jí kupuje hračky, kterými by se mohla nějak poranit, samotná nemůže absolutně nikam a kamarádky má prý jen ve škole.To se Petrovi nelíbí a prý by si přál, aby byla jejich dcera nebojácná a aby si nedělala ze všeho hlavu.

Nicméně jeho žena ji prý vede přesně k tomu.

Dokáže se změnit?

Otázka však je, zda ji hádky s manželem donutí k tomu, aby se nad svým chováním zamyslela.
Zatím se zdá, že ani manželovy námitky její přístup k mateřství nijak nezměnily. Nicméně v Petrovi se toho údajně hromadí víc, prý je jen otázka času, kdy skutečně vybuchne. Dokáže to Jitka ustát? Její temperament je známý.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...