Preiss tajil vlastní dceru! Proč?

Léta byl slavný herec Viktor Preiss (69) brán jako vzor ideálního manžela a byl pro mnoho divaček nedostižným snem. Nikdo netušil, že má po celé roky schovaného tajného kostlivce ve skříni. Přispělo k tomu i to, že za socialismu neexistoval bulvár.

Na počátku osmdesátých let se mu totiž narodila nemanželská dcera a herec uvažoval, že by za svou novou můzou odešel a opustil manželku Janu Preissovou (68) a syny Martina (44) a Jana (41). Že k tomu nedošlo, to zajistila jeho manželka, herečka Jana Preissová (68), sama obletovaná krasavice, která prokázala pevné nervy. Viktorovi tehdy odpustila, ovšem za velmi přísných podmínek.

Preiss na dceru sice platil výživné, ale nesměl se s ní vůbec stýkat. Tak dokonale ji zazdil, že dnes není známá ani totožnost maminky, a dokonce ani její křestní jméno!

U Preissů je vše dodnes tabu.

Také vás může zajímat ...

Jana Preissová

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...