Přejídání má v popisu práce

Má strach z nemoci? Saša Rašilov (47) si nevylosoval zrovna žádanou divadelní roli. Anebo možná ano, pro ty, kteří holdují sladkému a neodolají věnečkům z odpalovaného těsta. Těch se totiž ve hře, kde Saša Rašilov aktuálně hraje, nakonzumuje ažaž.

Během představení jich totiž musí sníst hned několik. Sice tuto hru naštěstí nehraje každý den, ovšem i jeho kolegové už se nechali slyšet, že je jeho zdraví v ohrožení. Dokonce podle nich už musel k lékaři, protože měl podezření na cukrovku.

Také vás může zajímat ...

Ta se podle všeho zatím nepotvrdila, ale nemá k ní zřejmě daleko. Lékaři ho měli už několikrát varovat. Navíc všichni jeho známí tvrdí, že se za poslední týdny neuvěřitelně spravil. Vždycky byl štíhlý jako proutek, ale nyní dle jejich názorů z něj začíná být soudek. Rašilova to ale nijak zvlášť netrápí.

Sladké má podle všeho moc rád, a tak si dopřává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...