Překazila Janžurové dovolenou

Oblíbená herečka Iva Janžurová (79) se těšila, že si užije dovolenou na řeckém ostrově Korfu, ovšem nakonec z něj sešlo. Její kamarádka, herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Jana Paulová (65) totiž zájezd nakonec „odpískala“.

„Sama ten pobyt zrušila a obě jsme zůstaly v Česku,“ prozradila Janžurová. Společně prý dostaly obrovský strach z toho, co je na místě čeká. A také se bály toho, jestli se třeba po cestě nenakazí koronavirem.

Také vás může zajímat ...
Slavné herečky mají strach z koronaviru

„Mám z té nemoc strach,“ netají se Iva. I když se ale během letošního léta společné dovolené nedočkají, nemusí smutnit. Společně se totiž uvidí během divadelních představeních.

A dovolená letos klidně také ještě může vyjít, pokud se situace uklidní, třeba nakonec odcestuje někam za teplem během zimních měsíců. Momentálně je ale stále obezřetnost na místě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...