Překazila svému příteli žádost o ruku

Konečně se jí splnil sen a bude se vdávat

Podivným způsobem se seběhlo zasnoubení herečky ze seriálu Modrý kód Vandy Chaloupkové (28). Zdá se totiž, že si žádost o ruku tak trochu vynutila.

Došlo k tomu tak, že na dovolené během procházky po pláži se jí partner Oskar (32) zeptal, zda by se bála vložit ruku do dírky, kterou v písku vyhrabávají malí krabi. Tehdy mu odpověděla, že ano, ale kdyby jí dal prsten, tak by to zkusila. „A on ho fakt měl. V kapse. Nosil ho u sebe dva týdny,“ pochlubila se herečka.

Také vás může zajímat ...

A dost možná se tak připravila o romantickou žádost o ruku, kterou pro ni měl patrně Oskar připravenou. I tak to ale bylo pro Vandu velké překvapení a rozhodně nelituje toho, jakým způsobem se zásnubní prsten na její ruku dostal. Konečně se jí totiž splnil velký sen a bude se vdávat.

A to je pro ni nejdůležitější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...