Překonají manželskou krizi?

Už delší dobu se spekuluje o tom, že jejich manželství na tom není nejlépe. Moderátor JAN KRAUS (66) se se svou ženou IVANOU CHÝLKOVOU (56) téměř vůbec nevídá. To však nemá být jediný problém, se kterým se pár zabývá.

Jeden druhého už nejspíš zná od hlavy až k patě, protože pár tvoří už řadu let. Avšak poslední dobou se zdá, že manželství moderátora Jana Krause (66) a herečky Ivany Chýlkové (56) je skutečně na bodu mrazu.

Také vás může zajímat ...

Nemají totiž snad žádné společné aktivity, protože jak prohlásili, oba velmi milují svoji práci a snaží se do ní vkládat maximum ze sebe. Ale nedostatek času nemá být jediným rušivým faktorem jejich vztahu.

Jan se ve svém pořadu Show Jana Krause o své manželce dost často zmiňuje. A to především v souvislosti s různými vtipy, kvůli čemuž se měli už několikrát pohádat. Ivaně se totiž nelíbí, jak o ní před veřejností hovoří.Kraus několikrát pronesl, že je doma dost často sám, protože manželka tam většinu času není.

Často chodí na vycházky s kamarádkami

Nemá jít jen o její pracovní nasazení, ale ráda si zajde třeba i s kamarádkami na nějaké to představení nebo jen tak na víno a na kus řeči.Když pak přijde domů, večeři má řešit tak, že objedná jídlo z restaurace. Kraus si ho pochopitelně dá rád, ale není pochyb o tom, že by čas od času ocenil i domácí kuchyň své ženy.

Navíc si má myslet, že by je to i více sblížilo, kdyby byly jejich společné večeře častější.

Bohužel na ně však nezbývá čas. Jan se ve svém pořadu také nejednou zmínil, že má doma hotové květinářství. Květiny jí však nemá nosit on, ale tajní ctitelé jeho ženy. Téměř vždy když se Ivana vrátí večer do jejich společného bytu, například z představení, nese s sebou několik pugetů, které dostala.

Má nespočet ctitelů

Kraus si z toho dlouhou dobu nic nedělal, myslel si, že časem to přejde.To se však nestalo, naopak se počet květin každý den zvyšuje. On údajně své ženě květiny příliš nenosí, protože má pocit, že by se v tom množství jednoduše ztratily. Nicméně Ivana by to jistě ocenila a taková kytka od jejího manžela by pro ni nejspíš měla mnohem větší cenu.Kraus to pravděpodobně začíná pomalu, ale jistě vzdávat a jen tajně doufá, že nastane nějaký zlom.

Snaží se pomoct i děti

Jejich syn Jáchym (21) už vyletěl z hnízda. I to má nejspíš vliv na jejich manželství. Přece jen se říká, že děti partnery ještě víc spojí, a jakmile vylétnou, je život zas jen o nich dvou. Každopádně Jáchym i synové z Krausova prvního manželství David (39) a Adam (37) se s nimi snaží trávit co nejvíc volného času.

Všichni se živí buď jako herci, nebo hudebníci, a oba jsou na ně patřičně pyšní.

Snad se Janovi a Ivaně podaří najít si k sobě znovu společnou cestu, protože by přece jen byla škoda, kdyby se jejich manželství rozpadlo. Pospolu je pořád drží láska a ta snad bude silnější než všechny jejich problémy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...