Překvapený Mišík má devět sourozenců

Sedmdesát let žil rocker Vladimír Mišík (70) v domnění, že jeho tatínek Američan, se kterým ho maminka v nadšení z osvobození naší vlasti v roce 1945 počala, padl jako voják v Korejské válce. Teď ale zažil překvápko!

Dozvěděl se, že jeho otec John Gaughan (+87) nejenže nepadl, ale v USA se oženil, dlouhá léta létal jako pilot společnosti Pan Am, hrál na několik hudebních nástrojů a zplodil, považte, devět dětí. Což pro domnělého jedináčka Mišíka byla lehce šokující zpráva.

Také vás může zajímat ...

Všechny souvislosti se provalily díky režisérce Jitce Němcové (66), která přímo v USA pátrala v souvislosti s natáčením dokumentu Nechte zpívat Mišíka, který je teď v kinech. Do Prahy také teď přiletěli dva z devíti amerických sourozenců, Thomas (62) a Daniel (55), zvědaví, koho to skotačivý tatík v Čechách před 70 lety zplodil.

Dojetí bylo oboustranné!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...