Překvapila své fanoušky

Že je hollywoodská herečka Pamela Anderson (53), známá ze seriálu Pobřežní hlídka, taky jen člověk, dokazují její poslední záběry.

Také vás může zajímat ...

Na těch svoje fanoušky překvapila téměř bez makeupu a s nějakým tím kilem navíc. Podle její slov je to následek karantény, kdy přibrala osm kilo a cítí se opuchlá. Víc než to ale její příznivce překvapilo, jak na rozdíl o vyretušovaných fotografií, kterými se chlubí na sociálních sítích, zestárla.

To, že se takhle ukázala vzbudilo dva druhy reakcí. Jedni jsou zklamáni, ale druzí jí chválí za odvahu ukázat, že čas je spravedlivý a stárneme všichni bez ohledu na to kolik máme peněz nebo jak jsme slavní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama