Přemýšlí o miminku?

Narození miminka je pro pár velká věc, na které by se oba partneři měli shodnout.

Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód Adéla Gondíková (47) nechtěla o dalším dítěti ani slyšet, zatímco její manžel Jiří Langmajer (54) si sám sebe ještě dokázal představit jako tatínka.

Také vás může zajímat ...

Během koronavirové krize tráví manželský pár víc času společně a Adéla si to nemůže vynachválit. Za normálních okolností jsou oba věčně rozlítaní a sejdou se až v noci v posteli.

Čas strávený s manželem si užívá, jak jen může, a podle všeho začala přemýšlet o tom, jak by miminko mohlo jejich vztah ještě utužit. Gondíková má v manželovi velkou oporu. Během těhotenství by ji určitě ve všem podporoval a Adéla by na nic nebyla sama.

Jediné, co má Gondíkové dělat vrásky, je její věk. Langmajer ji má však utěšovat tím, že rodí i starší ženy a v dnešní době už to není takový problém. Není to poprvé, co se Langmajer snaží svou manželku do něčeho tlačit. Nechme se překvapit, jestli to nakonec k něčemu bude. Snad se oba přece jen rozhodnou správně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama