Přepadly ji temné myšlenky!

Legendární herečka Jiřina Bohdalová (89) byla vždycky symbolem obrovské energie a dobré nálady, v poslední době se ale chová přinejmenším zvláštně.

Zdá se jako by zanevřela na svou práci a pozornost, které se jí léta dostávalo. Odmítá prý dělat rozhovory a odůvodňuje to tím, že už o sobě všechno řekla a všechno se o ní dávno ví.

Také vás může zajímat ...

Podobně to prý mají i její vrstevníci z řad kolegů. „Když je jim přes osmdesát let, už jim nevolejte. Oni nestojí o popularitu, protože když jsou dobří, mají ji a nepotřebují si ji zvětšovat,“ zaskočila herečka novináře svou otevřeností. Nechce se ale věřit, že něco takového říká právě Bohdalová.

Vždyť ona o pozornost vždycky stála, kde se objevila, byla okamžitě středem pozornosti a ráda se dobře bavila. Co se s ní děje? Začíná si snad uvědomovat svůj věk? Herečka letos odmítla dokonce oslavit i své narozeniny, prý čeká až na ty kulaté příští rok. Lidé z okolí Bohdalové se domnívají, že na ni dopadl nedostatek práce.

Volný čas měla trávit daleko od nablýskaného světa showbyznysu na chalupě a měla tak spoustu času na přemýšlení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...