Přestala už ho manželka úplně bavit?

Na půvabnou mladičkou kolegyni se Gránský nemůže vynadívat

Se svou manželkou je herec David Gránský (28) od svých sedmnácti let. A přestože za dobu, co je mediálně známý na něj nepraskla žádná aférka, jak sám přiznává, není svatý. Dříve si vyzkoušel, co znamená nevěra a i v současné době kolem něj krouží pokušení v podobě Natálie Halouzkové (19)!

Také vás může zajímat ...

Jedna z hlavních hvězd seriálu Sestřičky Modrý kód, David Gránský (28) se považuje za napraveného hříšníka. Jenže je napravený doopravdy? Sám říká, že ve vztahu se může stát cokoliv.

„Vyblbnul jsem se, ale třeba to ještě jednoho z nás chytne,“ nechal se slyšet Gránský na téma nevěry. V jeho okolí se začíná šuškat, že možná nemluví jen tak do větru. Podle některých má až podezřele blízko k seriálové kolegyni Natálii Halouzkové (19).

Sexy zrzka je totiž pravým opakem jeho manželky Natálie (26). Je divoká a extrovertní, problém nemá ani s tím se před kamerou odhalit. A rozhodně má, co ukazovat! Na rozdíl od ní je Gránského žena velmi nesmělá.

Sama přiznává, že celý život bojuje s velmi nízkým sebevědomím. Nebylo by tak divu, kdyby Davida sebejisté vystupování Natálie okouzlilo a on při tom tak trochu pozapomněl na manželský slib, který ale složil teprve před rokem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama