Přestává ho Gelemová zajímat?

S milenkou Lucií Gelemovou (37) je saxofonista Felix Slováček (77) déle než si mnozí zpočátku mysleli. A už je tak považována za jeho regulérní partnerku, a to i přes to, že je Slováček stále manželem Dády Patrasové (64).

Zdá se ale, že se mu postupem času mladá slečna okoukala a začíná se dívat po jiných. Nedávno se objevil na společenské akci a fotografové ho nachytali v okamžiku, kdy zírá na bujné vnady jedné z hostesek, jakoby něco takového viděl poprvé v životě. A někteří mají dokonce pocit, že je to předzvěst konce jeho vztahu s výtvarnicí.

Také vás může zajímat ...

„A heleďme se, koukejme se, že by bylo po love story s Gelemovou? To se jí asi nelíbí. Ale co si myslela, děvenka, že bude jediná?“ objevilo se v jedné internetové diskuzi. No, těžko říct, jestli rovnou dojde na konec vztahu, ale minimálně na pořádnou žárlivou scénu nejspíš došlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...