Přestává jim to s partnerem klapat?

Není žádným tajemstvím, že je hvězda seriálu Modrý kód Vanda Chaloupková (29) zasnoubenou dívkou. Na letní dovolenou ovšem nevyrazila se svým partnerem Oskarem, nýbrž s někým úplně jiným.

Proč svou lásku k moři nevzala a dala přednost své kamarádce Ivě Pazderkové (40)? Že by jim to snad doma skřípalo a bylo zapotřebí, aby si od sebe oba odpočinuli?

Také vás může zajímat ...
Na dovolenou vyrazila raději s Ivou Pazderkovou

Jelikož mají za sebou, podobně jako my všichni, dlouhou karanténu, je klidně možné, že se během ní se s Oskarem několikrát pohádali. A nakonec se rozhodli, že pro dobro jejich vztahu bude lepší menší pauza.

Sice jsou zasnoubení, ale svatba je zatím v nedohlednu

I tak ale může nastat situace, kdy místo svatby, se kterou oba ještě před pár týdny počítali, přijde drsný rozchod. Někdy totiž stačí málo a z velké lásky nezbude vůbec nic. Ještě k tomu, když se dlouhodobě tvrdí, že kolem Vandy krouží spousta jiných mužů. A není divu, když je tak atraktivní,

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...