Přestává věřit v dobro

V poslední době prožívá herečka Jaroslava Obermaierová (74), která je léta spojovaná s rolí drbny Nyklové v seriálu Ulice, velké zklamání.

Velmi rozčarovaná je prý hlavně z toho, jak zlý k sobě lidé dokážou být. „Tolik zloby je v lidech, že já snad už nebudu věřit v dobro,” říká oblíbená herečka, která je tváří časopisu Můj čas na kafíčko.

Také vás může zajímat ...

Obermaierová nechápe, že zejména v tak těžké době, jakou nyní prožívá doslova celý svět se lidé nesemknou a nepomáhají si, ale naopak si jdou po krku.

Světem začíná být prý tak unavená, že se jindy velmi společenská žena uzavírá do sebe a čas nejraději tráví jen ve společnosti svého pejska. Podle ní jsou zvířata ti jediní, kteří nikdy nezklamou a záměrně nikomu neubližují. A tak je jejím nejmilejším parťákem právě čivava Vašík, se kterým tráví veškeré chvíle, kdy nepracuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama