Tají staršího milence?

Několik let byla herečka Sára Affašová (26), kterou proslavila hlavně její role v seriálu Ulice, zamilovaná do tanečníka Michala Necpála (34). To už je ale minulostí.

S Michalem jí věkový rozdíl nevadil. Kdoví, s kým se teď peleší

V jejím okolí se začíná šuškat, že na předešlý vztah Sára zapomněla v náruči nového muže. A podle všeho by prý měl být o dost starší než tmavovlasá kráska.

Také vás může zajímat ...

„Věk není důležitý,“ nechala se slyšet Affašová a vlastně tak potvrzuje spekulace o tom, že by ten, kdo se momentálně objevuje v jejím životě, mohl být poněkud dříve narozený.

„Imponuje mi především charakter. Neposuzuji muže podle věkové kategorie, ale spíš podle intelektu, humoru a přístupu k ženám,“ říká herečka, která až dosud neměla v lásce příliš štěstí. Podle ní si ji prý vybírali komplikovaní muži. Její blízcí doufají, že tentokrát už jí srdce nikdo nezlomí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama