Přetahují se o chlapa!

Z pohledného kolegy je vedle nejedna herečka.

Hrají spolu v jednom seriálu a potkávají se téměř denně. Seriál Sestřičky Modrý kód vytvořil kamarádství mezi NATÁLIÍ HALOUZKOVOU (20) a MÍŠOU TOMEŠOVOU (29). Vše ale není tak růžové, jak si někdo může myslet.

V seriálu na Primě se setkaly poprvé a ihned si padly do oka. Mladá a nadějná herečka Natálie Halouzková (19) a ostřílená Míša Tomešová (29) byly doposud jedny z nejlepších kamarádek i mimo kamery. Vše se ale podle všeho rázem změnilo. Proč se přestaly bavit?

Také vás může zajímat ...

Je v tom chlap?

Obě herečky jsou totiž denně v kontaktu s divadelním hercem Petrem Ryšavým (29). A to je nejspíš kámen úrazu. Mladý herec je od pohledu velice sympatický, a navíc také hodně atraktivní, díky čemuž je v obležení opačného pohlaví.

A očividně se líbí i jeho dvěma kolegyním. „Je to sympaťák, moc se mi s ním dobře hraje,“ usmívá se Halouzková. Je jasné, že by jí nevadilo, kdyby se o ni začal Petr více zajímat. Co na to ale Míša?

Je vdaná, přesto žárlí

Tomešová už je nějaký ten pátek vdaná za herce ze seriálu Slunečná Romana Tomeše (32). A i přesto, že žijí plnohodnotný rodinný život, který si nemohou vynachválit, ohlíží se herečka nejspíš i po jiných mužích.

Proslýchá se, že se jí také za líbil kolega Petr. Byla by snad schopná kvůli jednorázovému románku v zákulisí opustit celou rodinu? To by asi zrovna dvakrát nechtěla. A co se týče Natálie, herečky by si to měly raději všechno vyříkat a ujasnit, aby spolu mohly zase vycházet jako dřív.

Byla by škoda, kdyby kvůli jednomu objektu zájmu zahodily své přátelství, což by se asi také projevilo i na jejich hereckých výkonech. Z toho by asi tvůrci moc velkou radost neměli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama