Pretty woman a pan dokonalý

Určitě se shodneme na tom, že hollywoodský sympaťák Richard Gere ztvárnil zazobaného podnikatele Edwarda Lewise ve filmu Pretty Woman dokonale. Z jeho bravurního výkonu i sex-appealu sálajícího skrz televizní obrazovky vzdychala nejedna žena.

A žádný div, že z něj krásná Vivian Ward v podání herečky Julie Roberts byla u vytržení. Jenže – ruku na srdce – ve skutečném světě by sotva který chlap vysvobodil prostitutku ze spárů drsného života na ulici, udělal z ní bohatou paničku a chtěl s ní strávit zbytek života.

A ještě u toho stihl být byl chytrý, pohledný, sexy, galantní…. zkrátka okouzlující. Tak raději moc nevěřte na prince na bílém koni.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...