Pretty Woman směřuje k rozvodu

Dlouho se spekulovalo nad partnerskou krizí mezi americkou herečkou Julií Roberts (50) a jejím manželem, kameramanem Danielem Moderem (49). Z amerického Malibu se však nesou zprávy, že jejich láska nadobro zmizela a už vůbec se nejedná o vztah jako v romantické komedii, ve kterých Roberts často hraje.

Také vás může zajímat ...

Mají vážné problémy a někteří přátelé si prý dokonce myslí, že se velmi brzo budou rozvádět. Krize nastala hlavně kvůli tomu, že se herečka po mateřské dovolené příliš rychle vrhla do práce a nemá čas na rodinu, ani na manžela.

Už je tedy skoro jasné, že vztah nepůjde slepit. Manžel už prý opustil společné sídlo za 200 milionů a je raději sám v menším bytě. Čas si užívá po svém, a to mu očividně velice vyhovuje. Najdou ještě manželé nějaký důvod, proč spolu zůstat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...