Prezident Bartoška s cigárkem řádí jako zamlada!

Z námý český herec Jiří Bartoška (70) je už zase ve svém živlu a v jednom kole! Kromě toho, že neustále točí, ve volných chvílích hraje golf a obráží společenské akce, se na něj valí další, už 52. ročník filmového festivalu v Karlových Varech, kterému dělá prezidenta!

Není toho všeho na Barťáka přece jen už trochu moc? Jirka je sice po úspěšném zdolání rakoviny mízní uzliny v mezihrudí před dvěma lety prý v pořádku, přesto ho však není vidět jinak, než s cigaretou v ruce.

Jeho rodina,včetně starostlivé ženy Andrey (64), už neví, co s ním. Barťák si totiž nedá vůbec domluvit a mezi rolemi a zařizováním lítá, jako by mu bylo pořád dvacet. Jak dlouho tohle vražedné tempo může vydržet? Šéf karlovarského filmového festivalu, který začíná už teď na konci června, si s ničím hlavu neláme.

Také vás může zajímat ...

„Někdy si připadám jako veverka v kolečku, ale nakonec to prostě musím všechno stejně zvládnout sám,“ staví se k situaci hrdě čelem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...