Při natáčení Tváře se Jirešová málem udusila!

Ostře sledovaná televizní show Tvoje tvář má známý hlas sice ještě nezačala, ale soutěžící už se potýkají s celou řadou problémů! Co se naposledy stalo herečce Ivaně Jirešové (39)? Málem se udusila!

Před natáčením všichni soutěžící navštívili maskérnu, aby jim podle jejich tváře mohli maskéři odlít masku. „Výroba odlitku není příjemná záležitost, je to trochu klaustrofobické,“ vysvětluje umělecký maskér David Šesták. A to se Jirešové, která nepoužívá ani pleťové masky kvůli pocitu, že ji stahují, stalo osudným.

Z ničeho nic začala křičet: „Sundejte mi to, sundejte mi to!“ Jako jednu z mála totiž přepadl pocit z úzkosti. „Je tam prostor k dýchání, ale spousta lidí bojuje s úzkostí. Je to spíš psychický stav, člověk má pocit, že se nemůže nadechnout,“ popisovala chvíle děsu herečka. Zatím se zdá, že na show nebude vzpomínat příliš v dobrém.

Také vás může zajímat ...

A to je teprve na začátku!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...