Přicházejí o peníze?

Dlouhá léta patřili v seriálu Ordinace v růžové zahradě mezi ty největší hvězdy. Časy se ale zřejmě mění.

Herci a zároveň manželé Zlata Adamovská (61) a Petr Štěpánek (71) už nemají být ti, kteří si díky seriálu přijdou na největší balík peněz.

Také vás může zajímat ...

V seriálu jsou momentálně spíše v pozadí a tvůrci jim už nedávají takový prostor jako dřív. Stále častěji upřednostňují mladé herce, nové tváře, které jsou neokoukané.

Adamovská se Štěpánkem se v Ordinaci přece jen objevují už patnáct let a je těžké jim vymyslet něco, co ještě nezažili. Manželé ale i přesto mají mít pořád nejvyšší honorář, který údajně činí 20 000 korun za natáčecí den pro jednoho.

Pro někoho by se to mohlo zdát až přespříliš, pro hvězdy jejich formátu ale nejspíš nikoli. Mohlo by je to snad ohrozit? Vypadá to, že ani moc ne.

Byt mají v osobním vlastnictví, Štěpánek navíc nedávno prodal nemovitost za desítky milionů korun. Špatně se tedy rozhodně ne-mají, na nižší příjem se ale asi každému zvyká jen těžko. Kdoví, třeba nakonec ještě dostanou větší prostor, divákům jistě začnou brzy chybět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...