Přichází o dobrou pověst

Fanoušci se do nich zase dost nevybíravě obuli. Tentokrát kvůli vyjádření oblíbené slovenské moderátorky Jasminy Alagič (30). Ta se totiž nechala slyšet, že ve chvíli, kdy jí na porodním sále ukázali jejího novorozeného syna, nemohla uvěřit vlastním očím, jak je ošklivý.

Syn jí připomínal malou opičku

Také vás může zajímat ...

Prý připomínal malou opičku, a dokonce mu tak prý nechtěla dát ani pusu. Když tuto informaci sdělila na svých sociálních sítích, rozpoutala tím hotové peklo. Všechny maminky se do ní prý obuly s tím, že každé matce se její miminko líbí, i když se sotva narodilo, a tak prý není správná matka.

Mají ostré lokty

Jak Jasmina, tak její manžel Patrik Vrbovský (42) alias Rytmus jsou známí tím, že si nikdy nenechávají nic líbit a s radostí každého rovnou urážejí. Většinou ale bývá Rytmus ten, kdo nechodí pro konflikt daleko. Tentokrát ho ale manželka hrdě zastoupila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...