Přichází o miliony! Doplatí na naivitu?

Manželství biatlonistky Gabriely Koukalové (30) s badmintonistou Petrem Koukalem (34) už skončilo.

Vše potvrdila sama Gabriela, které se při dělení majetku může tvrdě vymstít počáteční zamilovanost. Manželé spolu totiž neuzavřeli předmanželskou smlouvu.

Také vás může zajímat ...

A tak se teď bude všechno dělit na půl. Bita na tom bude Gábina, protože právě ona v manželství vydělala rozhodně víc. Na sportovním poli byla nejen slavnější, ale především vydělávala o hodně více než její muž.

Romantická láska se jí nevyplatila!

„Její popularita letí do kosmických výšin, je to megahvězda. V rámci českého reklamního trhu patří k těm nejlépe placeným,“ řekl před lety šéf českého biatlonu a její manažer.

Prý si jen za rok 2016 a 2017, kdy už byli Petr a Gábina manželé, měla biatlonistka na odměnách přijít dohromady na 12 milionů korun.

Další miliony Koukalová vydělala díky biografii s názvem Jiná. Za tu podle dostupných zdrojů měla inkasovat 2,4 milionu, a dala tak vydělat i tchánovi Petru Koukalovi staršímu, který její knihu vydal.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...