Přichází o miliony

Zpěvačka Dara Rolins (47) se za desetiletí v showbyznysu naučila, že se slavným jménem se dá zpeněžit v podstatě cokoliv.

A protože i na ní tvrdě dolehla protipandemická opatření, musela najít jiný způsob, jak vydělávat. Zdá se totiž, že její finanční ztráty jsou obrovské. Sama před časem přiznala, že za běžných okolností si měsíčně vydělá skoro milion jen za vystoupení.

Také vás může zajímat ...
Doufá, že díru do světa udělá se svými svíčkami.

No a s tím je teď konec. Díru v rozpočtu proto lepí, jak se dá. Nejnověji přišla s nápadem prodávat vonné svíčky. Podle jejich ceny se dá usuzovat, že její konto se opravdu nebezpečně tenčí, protože za jeden kus si říká o částku pět set korun!

A i když to Dara přímo nepřiznává, opravdu se musela uskromnit. Částečně v žertu totiž prozradila, co jí radí její účetní. „Nedávno mi poslala varovnou esemesku: Teď bych doporučila neutrácet, doba je zlá!“ říká Dara a něco na tom určitě bude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama