Přichází o peníze. Děsí se, co bude dál!

V seriálové Ordinaci byla od jejího začátku před patnácti lety a je v ní dodnes. Ivana Jirešová (43), kterou všichni znají jako oblíbenou barmanku Lucii, se však o definitivním ukončení kdysi nejpopulárnějšího seriálu dozvěděla velmi neosobně, a hlavně nečekaně, a to z mailu!

Také vás může zajímat ...

A stejně tak i ostatní herci, kteří k obrazovkám mnoho let lákali miliony diváků. Většina herců přitom o blížícím se konci neměla ani tušení. „Pro nás herce, když jsou zavřená divadla, je to jediný přjem!“ posteskla si za všechny samoživitelka Jirešová, na kterou tak dopadly obavy o budoucnost.

Za koncem Ordinace zřejmě stojí úspěch konkurenční televize Prima a jejího seriálu Slunečná. Zda se pro ni najde aspoň malá role i v novém seriálu Novy, to prý zatím nikdo neví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama