Přijde brzy překvapivá žádost o ruku?

Cítí, že by mu mohl sexy herečku někdo brzy přebrat?

Nejdřív Eva Burešová (27) s Přemkem Forejtem (33) mlžili, ale teď to vypadá, že chtějí, aby celý svět věděl, že se milují. Co tak najednou? Že by se snad chystal brzy jejich vztah významně posunout?

Jindy upovídaná herečka Eva Burešová (27), která je hlavní hvězdou seriálu Slunečná, mlčí jako hrob, pokud přijde řeč na její soukromí. Jenže teď se zdá, že konečně v porotci televizní soutěže MasterChef Přemku Forejtovi (33) našla svého pana Dokonalého, a ostražitost jde stranou! V jejím okolí se dokonce šušká o blížící se svatbě!

Také vás může zajímat ...

Už jsou spolu nějaký ten pátek

Po boku kuchaře je šťastná už delší dobu a podle všeho jim to skvěle klape. Zcela samozřejmě už ho Eva zapojila i do života svého syna Nathaniela (3), který je pro ni absolutním středobodem vesmíru. A je vidět, že tihle dva si skvěle rozumí.

To pochopitelně naplňuje Burešovou štěstím, o které se už prostě musela podělit se svými fanoušky na sociální síti. Tam umístila fotografii, kde Forejt drží malého chlapce v náručí, a je vidět, že klučina se u něj cítí v bezpečí.

K tomu Eva přidala popisek „Mé oblíbené místo, moji oblíbení lidé“, který nenechává nikoho na pochybách, že tihle tři už jsou v podstatě rodina.

Není to přitom tak dlouho, co prosila své příznivce, aby se jí na soukromí vůbec neptali. „Chci mluvit jen o své práci. Pokaždé když jsem mluvila o něčem ze soukromí, vše se překroutilo.

A já už to nechci, nechte můj soukromý život. O nic jiného jsem neprosila,“ apelovala herečka. Možná že si v začátcích vztahu s Forejtem nebyla jistá jeho budoucností a bála se, že ji lidé budou litovat, pokud by jim láska nevydržela.

Snaží se ji chránit

Byl to však Forejt, kdo byl od začátku přesvědčen, že k sobě patří. „To, co je mezi mnou a Evičkou, je posvátné,“ říkal a už tehdy bylo jasné, jak je pro něj okatá bruneta důležitá. Dokonce tak moc, že měl potřebu poukázat na to, že je po právní stránce zcela bez závazků.

„Jen bych rád objasnil jednu věc, nejsem ženatý a ani jsem nikdy nebyl,“ říká Přemek a šušká se , že toto by se mohlo brzy změnit. Chce si snad herečku pojistit tím, že jí na prst navlékne zlatý kroužek?

Burešová by jistě nebyla proti, pocit úplné rodiny by synovi jistě ráda dopřála a podle všeho Přemek zatím splňuje požadavky, jež na životního partnera má.

O tom, že jejich vztah není jen tak nějaký románek, svědčí fakt, že po několika měsících už sdílejí domácnost. To je krok, ke kterému se v předchozím vztahu Eva, s ohledem na syna, neodhodlala ani po půl roce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama