Přijde drsný rozchod Nálepkové, nebo vášnivé usmíření?

Jako na horské dráze se poslední dobou cítí herečka Světlana Nálepková (57). Ještě donedávna to totiž vypadalo, že její vztah s o generaci mladším Václavem Pleskou (38) už nebude mít dlouhého trvání, ale všechno je jinak.

Co se u nich doma najednou změnilo? „Přítel mě k narozeninám pozval do Portugalska,“ vysvětluje zvrat Světlana. Nejde ale jen o jednu jedinou dovolenou, která v jejích očích vše mění. Najednou toho pro ni začal prý Vašek dělat daleko víc.

Také vás může zajímat ...

„Dřív jsem bývala já ten plánovač, který projížděl internet, a teď je to tak, že plánuje on,“ vychvaluje najednou svého přítele do nebes. Kromě jediné letní dovolené u moře se chystá svého miláčka zapřáhnout také na zahradě. O práci tedy podle jejích slov nebudou mít nouzi. Jak dlouho to ale bude poslušného Vaška bavit?

To se zřejmě ukáže až za pár měsíců.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...