Přijde Gregorová kvůli milostným hrátkám o své děti? Drsná válka v rodině

Po velkém návratu je prý už svatba na spadnutí! Upne se ke staronovému kolouškovi, když zůstala na vše sama?

Když před pár týdny vzala herečka Hana Gregorová (65) na milost rebelského zajíčka Ondřeje Koptíka (34), který ji jen ztrapňoval, nikdo tomu nevěřil. Nejvíc je na ni naštvaný její syn Ondřej Gregor Brzobohatý (35).

Nejsou spolu už skoro v kontaktu. Potom, co se provalilo, že se herečka Hana Gregorová (65) opět dala dohromady s rebelem Ondřejem Koptíkem (34), se k ní její vlastní rodina otočila zády. Syn Ondřej Gregor Brzobohatý (35) i sestra Rola (40) už nechtějí dál přihlížet tomu, jak si Hanka ničí život.

Také vás může zajímat ...

Stejně jako většina lidí včetně hereččiných fanoušků mu nedokážou odpustit trapné erotické výlevy o sexuálním životě s jejich matkou, které s oblibou uveřejňoval v médiích. Po třech letech od seznámení – kdy jí nic netušící zajíček přišel zapojit, ještě jako ženatý muž od dvou dětí, internet –, se tak historie opakuje. A Hanka už zase mluví o tom, že je mezi nimi nejspíš láska.

Jak je vidět, pro vášnivé mladíky včetně kamaráda Davida má zřejmě slabost a její milostná touha je silnější než další ostuda. Kývne mu nakonec i na žádost o ruku, o kterou ji prosil už před časem?

To už by byla pro jejího syna i dceru asi rána, kterou jí neodpustí.

Seslal jí neposlušného kolouška vážně Radek?

Dávají od ní ruce pryč

Syn Ondřej se k ní teď vůbec nezná a pro korpulentní herečku je to jako vražená kudla do zad. Přitom mezi sebou měli vždy velmi blízký vztah. Ze začátku jejího prapodivného vztahu jim syn dával dokonce požehnání a s téměř stejně starým Koptíkem se dokonce spřátelil.

Jenomže potom, co předvedl na podzim, kdy matčino jméno spojoval s nechutnými rýmovačkami z jejich ložnice, prostě Ondra nedokáže pochopit matčino rozhodnutí dát mu ještě šanci. „Nepřeji si být jakkoli spojován s matčinými bulvárními eskapádami. S manželkou Táňou se snažíme oběma jménům svých předků dělat čest.

Tyto trapné kauzy mohou naše snažení v očích mnoha lidí jenom brzdit,“ nechal se slyšet Gregor.

Z kamarádů Ondrů se stali soupeři na ostří nože. Zakročí ženy?

Bydlí už zase pod jednou střechou?

Nedávno přitom tvrdil, že jméno jejich slavné rodiny nikdy nebude v rukách neznámého mladíka a svým chováním zesměšňuje zhrzený milenec jedině sám sebe. Není v tom i něco jiného? To potvrdil i jeden z jejich hodně blízkých přátel. „Pro Ondru je to rána.

Na svou image „slušňáka“ hodně dbá a touží po tom, aby byl vnímán veřejností jako uznávaný umělec bez jakéhokoli mediálního škraloupu,“ vysvětlil hlavní důvody Ondrova chování. Ondra zkrátka doufal, že se jeho matka ze své milenecké zaslepenosti poučí a už se to nebude opakovat.

Jenže stačil sotva půlrok a vyléčený koloušek ji opět hřeje postel, i když zatím prý bydlí oficiálně u svého kamaráda. Podobný názor má na věc i Ondrova manželka modelka a Miss World Taťána Gregor Brzobohatá (30). „K panu Koptíkovi se nebudu vyjadřovat, neboť nemá se mnou nic společného,“ distancuje se přivdaná snacha.

A Koptík nemůže čekat zastání ani u Hančiny dcery Roly potom, co ji nazval zapšklou tlustou brécou bez chlapa.

Přimkne se Hank k milenci ještě víc, když teď zůstala sama?

Romana Goščíková

Raději bude zase jen Brzobohatý

Snad alespoň nepřijde další rána ze synových řad. Ten by už vše dovršil jenom tím, že se dobrovolně vzdá nově nabytého příjmení Gregor, které ostatní dlouho a složitě učil. Chtěl znít světově, ale teď si nejspíš říká, že mu to za to popotahování ani nestojí.

S mámou se hádal už v době, kdy prodávala divadlo jeho otce Radka Brzobohatého (†79), ve kterém Ondra stále hraje i přes Hančiny špatné vztahy s tamní ředitelkou Romanou Goščíkovou (35).

Komedie podobná mexické telenovele tak pokračuje.

Vydrží Ondra držet pusu na zámek?

Nechává si ho čas od času testovat!

Přes jednu věc ale u Hanky nejede vlak. Svého miláčka vzala znovu na milost jenom pod podmínkou, že už se nikdy nedotkne jakýchkoli návykových látek, kvůli kterým ho loni na podzim vyhodila z domu na ulici a pak tajně navštěvovala v léčebně. Odkud ho nakonec vyhodili, že urážel jinou pacientku. „Vztah je samozřejmě o toleranci, ale určitou hranici nepřekročím,“ uvedla na pravou míru Hanka.

Vymyslí si místo marihuany, příležitostného pervitinu a kokainu zvídavý třicátník zase něco jiného a bude to na Hanku opět zkoušet? Bývalá principálka to má naštěstí posichrované z více stran. Ondra totiž musí čas od času podstupovat lékařské prohlídky a jeho ošetřující doktorkou není nikdo jiný než Hančina velmi dobrá kamarádka.

I kdyby tak chtěl Ondra něco zatajit, bude Hanka znát hned pravdu z první ruky. Ondra už se každopádně k ničemu vyjadřovat nechce. Prý už toho řekl dost. Jenže co když opět začne při sebemenší hádce nebo až mu Hanka jen trochu naznačí případný konec?

Snad bude konečně šťastná…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...