Přijde na řadu dítě, nebo krutý konec?

Budoucnost si podle všeho představuje Jitka Schneiderová (46) úplně jinak než její partner Lukáš Pitter (39). Zatímco on prý touží po rodině, herečka by si ráda užívala života. Její dcera Sofie (13) už dětským létům dávno odrostla a představa, že by Jitku další dítě uvázalo v domácnosti, ji nejspíš upřímně děsí.

Vždyť o Schneiderové je všeobecně známo, že patří mezi nezkrotné divošky, které si chtějí užívat večírků a společenského života jen co to jde. Jedním, kdo to zatím nechce chápat, je bohužel herečky nejbližší, její současný partner.

Také vás může zajímat ...

Ten by si vzhledem ke svému věku už rád užíval vlastní rodiny a potomstva. Údajně kvůli tomu velmi urputně tlačí na Jitku a snaží se jí přesvědčit. Podle všeho to má Jitku velmi obtěžovat a přemítá o tom, že dá Lukášovi brzy košem.

Nedávno byla navíc viděna ve společnosti jiného muže než jejího partnera. Ze zákulisí bylo vyzrazeno, že si údajně herečka není jistá, jestli s mladším partnerem chce vůbec zůstat. Je tak klidně možné, že za něho hledá už pomalu náhradu, která po ní nebude chtít dítě, ale bude s ní sdílet její představy o životě.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...