Přijde o dceru?

Zažijeme rozvodovou bitvu století? Agáta Hanychová (34) se svým brzy exmanželem Jakubem Prachařem (36) chystají radikální krok a jeho součástí je zřejmě i bitva o popularitu fanoušků. Jejich společní kamarádi jsou z nich už zoufalí.

Snaží se na sebe házet špínu a vzájemně se očerňovat u svých přátel, ale také u rodiny a fanoušků. Agáta se dokonce rozhodla, že bude randit ostošest a sdílet své zážitky s novým milencem na sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

Láska se jí vyhýbá velkým obloukem

Jedna z nejbližších kamarádek se prořekla a jednomu z novinářů měla prozradit, co Agáta s Jakubem plánují. Každý zvlášť samozřejmě. Agáta se podle všeho bude z Jakuba snažit u rozvodového soudu dostat co nejvíc peněz.

A Jakub? Ten si stojí za tím, že za rozvod může jeho manželka, která ho měla opakovaně podvádět, a tudíž by měla trpět ona. A to tak, proslýchá se, že bude požadovat svěření dcery do své péče.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...