Přijde o domov?

Herečka Vanda Hybnerová (52), kterou diváci znají ze seriálu Ulice, momentálně zažívá těžké časy. Jako většina jejích kolegů přišla o velkou část práce a tím i příjmů.

Také vás může zajímat ...

Jenže na rozdíl od jiných má Vanda dva domovy, které musí udržovat, a na statku, který má už dlouhé roky na Vysočině, má celou řadu zvířat, která musí živit. A to je doslova černá díra na peníze. Utáhnout hospodářství, kde má ustájených několik koní, není legrace ani za normálních okolností, natož teď, kdy si lidé mnohdy sáhli až na dno svých úspor.

Má herečka našetřeno, anebo hrozí, že o hospodářství přijde

A přestože majitelé koní za to, že je o jejich miláčky postaráno, platí, stejně je velká část výdajů právě na ní. Je tak pravděpodobné, že Hybnerová nemá v současnosti dobré spaní a musí otáčet každou korunu. A spolu s dcerami, které statek považují za svůj domov, jistě doufá, že se vše brzy vrátí k normálu a nedojde na nejhorší, kdy by se třeba musely usedlosti zbavit, protože už by na provoz neměly peníze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama