Přijde o partnera?

Snažila se mu pomoct, ale nakonec se to možná obrátí proti ní.

Přednedávnem se herečka Alice Bendová (47) ze seriálu Slunečná snažila svému partnerovi Michalu Topolovi (35) pomoct v jeho cestě za vyrýsovanou postavou. Nastavila mu dietu a také spolu cvičili. Snaha se vyplatila a dnes má Michal místo „pivního pupku“ na břiše pekáč buchet.

Také vás může zajímat ...

Mohl by chtít dítě

Alice měla z jeho úspěchu radost, ale ta má postupně vyprchávat. Topolovi totiž narostlo sebevědomí. Dřív dělal vše proto, aby byla spokojená hlavně Alice, ale teď se má starat spíš o sebe. Mohl by starší partnerku časem vyměnit?

Přece jen je o dvanáct let starší než on a mohl by si dovolit mladší partnerku, která by byla ochotná mít s ním i dítě. Bendová si něco takového nejspíš nepřipouští. Musí se jí nechat, že je ve skvělé kondici.

Vždycky tušila, že její vztah nebude navždy

Tak snad se její přítel se svým novým tělem a nabitým sebevědomím nevydá někam irtovat. To by pro jejich vztah totiž mohlo znamenat začátek konce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama