Přijde o přítelkyni?

Má zkažený zbytek prázdnin a nejspíš i zbytek roku. Po nedávné nehodě, která se Vojtěchu Kotkovi (32) stala na motorce při předjíždění traktoru, skončil v nemocnici a ne zrovna s lehkým zraněním.

Kvůli tomu také přišel nejen o dovolenou, ale také o roli, na kterou se moc těšil. A aby toho nebylo málo, údajně se měl rozejít i se svou partnerkou, grafičkou a ilustrátorkou Valerií Rónovou.

Také vás může zajímat ...

Prožívá pravou noční můru

Ačkoli herec ještě zkraje letošního roku tvrdil, jak velká láska mezi nimi je. Valerie si měla najít někoho jiného, rovněž z hereckého prostředí. Kotek se ovšem podle všeho jen tak vzdát nehodlá a chce o svou lásku bojovat. Nyní ale nemůže.

Potrvá ještě pár týdnů, než bude zdráv. Vypadá to, že na motorku herec znovu hned tak nesedne. Tragická nehoda ho bude strašit do konce života, navíc ji bude mít nejspíš spojenou i s bolestným rozchodem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...