Přijde o všechno?

Rozumí si, v seriálu se k sobě hodí a diváci je milují. Herec Marek Lambora (25) a jeho seriálová láska Eva Burešová (27) patří mezi nejoblíbenější seriálové páry.

Televizní diváci si je zamilovali na první pohled a jejich fanoušci si dokonce přejí, aby spolu randili i ve skutečném životě. Oba dva Slunečné vděčí za neskutečnou popularitu. Dlouhou dobu byli oba hlavní hrdinové na jedné lodi, ale Evě se doslova roztrhl pytel s nabídkami a je jen otázka času, kdy na některou z nich kývne a se seriálem se tak rozloučí.

Také vás může zajímat ...

Lambora zatím tolik nabídek nedostal, a kdyby Burešová ze Slunečné skutečně chtěla odejít, dost by ho to nejspíš poznamenalo.

Už by nebyl oblíbený?

Jeho sláva plyne z romantického děje, který s Burešovou prožívá. Kdyby najednou ze seriálu zmizela, už by to nebylo ono. Jako dvojice mají neskutečnou jiskru, jeden bez druhého už ale moc ne. Dá se tak předpokládat, že jeho popularita by šla rázem dolů.

A zdá se, že si toho je Lambora moc dobře vědom, a proto se má snažit Burešovou přesdvědčit, aby ještě neodcházela. Neustále jí má lichotit, dělá si z ní legrácky a snaží se, aby se cítila příjemně a nikdy se nenudila. Jak dlouho ho to ale bude bavit?

Když se Eva bude chtít posunout dál, zkrátka to udělá a nebude se na nikoho ohlížet. I ze seriálu Modrý kód odešla kvůli lepší nabídce a tím pádem by jí nedělalo problém udělat to znovu. Přece jen má doma malého syna Nathaniela (3) a peníze jsou pro ni důležité.

Chce se posunout výš

Na druhou stranu, Lambora má obrovskou základnu fanynek, a mezi jeho ctitelky patří i nová posila seriálu, herečka Natálie Grossová (17). Ta má být do Marka dokonce tajně zamilovaná. I přesto má ale Marek strach z toho, že by se jeho kariéra mohla ze dne na den ocitnout na dně.

Už tehdy tohle zažil a už několikrát se svěřil, že by byl velice nerad, kdyby se to mělo ještě někdy opakovat. Navíc Burešové dost závidí, sám by chtěl také dostávat tolik zajímavých nabídek a posunout se zase někam dál

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...