Stále hledá toho pravého

Novou posilu seriálu Slunečná, herečku Kristýnu Kociánovou (35), už diváci dávno znají ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

A zatímco v profesním životě se Kristýně daří, v tom soukromém už to takové sláva není. Ani když výrazně zhubla, nepodařilo se jí zatím najít toho pana pravého. Současná situace navíc seznámení moc nepřeje, když jsou všichni stále zavření doma.

Také vás může zajímat ...
Kristýna se snaží o svou postavu pečovat pomocí jógy.

Možná tak herečka sází na novou pracovní příležitost. Za vznikem seriálu totiž stojí nejen herci, ale hlavně spousta lidí za kamerou, a tak je možné, že s opravdu s někým padne do oka. Kociánová by se jistě lásce nebránila, protože už nějakou dobu říká, že touží po rodině.

Své mateřské pudy zatím realizuje jen na malé neteři, ale sama uznává, že se to mateřské lásce nemůže vyrovnat. A protože je prý od přírody velmi veselý člověk, jistě by ocenila někoho, kdo má hlavně smysl pro humor.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama