Princ Harry: Kdo je otcem Harryho?

Prožili spolu vášnivý románek

Princ Harry

Už od útlých let prince HARRYHO (32) se spekuluje o tom, že není biologickým synem prince CHARLESE (68). Jako by totiž z oka vypadl JAMESI HEWITTOVI (58), který byl nějakou dobu milencem Harryho matky, tragicky zesnulé princezny DIANY (†36). Hewitt to ale ve svém posledním rozhovoru jednoznačně popřel. „Ne, nejsem,“ řekl a podotkl, že tyto spekulace považuje za nechutné.

Pětiletý románek mezi ním a princeznou navíc začal až po narození prince Harryho. Poznali se, když Diana Jamese požádala o hodiny jízdy na koni, a on se do ní zamiloval. „Jednoho dne se vzbudíte a víte, že se nemůžete jeden druhého nabažit,“ popsal Hewitt, který dnes žije osamělým životem na jihozápadě Anglie.

Na chvíle s Dianou ale stále rád vzpomíná.

Také vás může zajímat ...
James Hewit .
James Hewit .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...