Princ z Popelky se dme pýchou, má vše

Obvykle nepíšeme o tom, že má někdo narozeniny, zejména když jde o průměrného herce, ale Pavlu Trávníčkovi (70) se na jeho kulatiny zkrátka sešlo všechno, po čem může smrtelník toužit.

I když je třikrát rozvedený, má mladou, pohlednou manželku a zdravého synka, peněz jako šlupek, protože před deseti lety dědil po strýčkovi v Austrálii (což zní pomalu jak z Pytlákovy schovanky), a nyní ještě k jubileu dostal od prezidenta medaili Za zásluhy v oblasti umění.

Také vás může zajímat ...

V jeho garáži je několik krásných aut, potřebuje je všechny. Rolls-Royce je na reprezentaci, obytný minivan na cesty s divadlem, džíp do terénu a kabriolet BMW na léto. V Chorvatsku se mu v přístavu pohupuje elegantní jachta.

Potom není divu, že hogo fogo herec seriálové role zásadně nebere (naposledy byl ve Vyprávěj) a za účast na obnovené premiéře digitálně vyčištěných Tří oříšků pro Popelku v Norsku žádal 10 000 dolarů. Jakou roli by dnes ještě Pavel vůbec vzal? Něco z Hollywoodu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama