Připadá si příliš sexy

Tak tohle je lekce pro starší ženy, jejichž sebevědomí se výrazně snižuje. Příkladem by jim měla být zpěvačka Marcela Holanová (67), která o sobě nepochybuje ani v nejmenším. Veřejně totiž prohlásila, že si připadá příliš sexy na to, aby měla vnoučata.

Také vás může zajímat ...

„Syna netlačím do ničeho a už vůbec ne do dětí. Máme oba ještě čas,“ zdůraznila umělkyně, která se na to, aby byla babičkou, ještě evidentně necítí. Zpěvačka s ohnivými vlasy, jež v osmdesátých letech zpívala legendární Čau, lásko s Karlem Gottem (79), vypadá na svůj věk skutečně velice dobře.

Přitom Holanová byla v době rozvodu s bavičem Karlem Šípem (73) na dně, dokonce uvažovala o sebevraždě. „Žena málokdy lituje vztahu, ze kterého vzešlo dítě, i když to nakonec s manželstvím dopadne všelijak,“ uvedla zrzka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama