Připijte si bezinkovým vínem

Připravíme si 2 l očištěných plodů bezinek a přelijeme je 4l převařené a vychladlé vody. Přidáme 3 zrnka pepře, 5 kuliček nového koření, 3 hřebíčky a vaříme půl hodiny. Odvar přecedíme přes plátýnko, vmícháme 2 kg cukru a dalších 10 minut povaříme.

Počkáme, až zchladne a do ještě vlažného roztoku vmícháme 5 dkg rozdrobeného droždí. Necháme 24 hodin odstát, znovu dobře promícháme a opět necháme kvasit 24 hodin. Nápoj scedíme do pětilitrové sklenice, kterou pevně ovážeme celofánem a v teple necháme stát klidně měsíc, kdy víno stočíme do lahví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...