Připravená na nový vztah

Je to sotva pár týdnu, co bývalá biatlonistka a současná moderátorka Gabriela Koukalová (31) přiznala veřejnosti konec svého manželství.

A přestože s manželem Petrem Koukalem (35) spolu nežijí už delší dobu, doteď o konci jejich vztahu není schopná moc mluvit. Podle vlastních slov vnímá rozvod jako velkou životní prohru. A z jejích slov to vypadá, že tahle skutečnost ji bude ovlivňovat ještě dlouho, i když jak sama tvrdí, nové lásce by se nebránila.

Také vás může zajímat ...
Gabriela nyní září v pořadu Showtime na Primě.

Má to ale několik podmínek. „Nemám ráda, když jdu do neznáma. Nejsem typ člověka, který by dal důvěru člověku, kterého neznám.,“ dává Gabriela jasně najevo, že ten, kdo bude chtít získat její srdce to bude mít hodně těžké.

A jak by měl takový muž vypadat? „Mám ráda chlapy, kteří jsou zábavní, věří si a jsou inteligentní. Šanci má kdokoliv, kdo to má v hlavně srovnané.“ Tak uvidíme, kdo z jejích obdivovatelů nakonec uspěje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama