Připraví Adamovskou Ordinace o všechny nervy?

Hvězda nekonečného seriálu Ordinace Zlata Adamovská (57) si to asi takhle vůbec nepředstavovala! Řeší totiž poslední dobou opravdu krušné chvíle! Potýká se s velmi psychicky i fyzicky náročným natáčením.

Jako doktorka Běla Valšíková se už nějaký čas vypořádává se zákeřnou rakovinou prsu a do toho ji scénáristé vymysleli nečekané kolapsy v podobě věčného omdlévání. „Scéna se Zlatou Adamovskou se točila na dvě zkoušky a tři klapky, takže se musela zhroutit k zemi celkem pětkrát,“ uvedl informovaný zdroj.

K tomu navíc kolem ní postupně umírá jedna postava vedle druhé! Herci jsou sice profesionálové a v případě Zlaty o tom nejde pochybovat, ale i tak mají její herecké zkušenosti vliv na její soukromý život! Jak hodně si sympatická herečka bere svůj seriálový boj o život? Nedoplatí na to herečka svým zdravím? Proslýchá se, že už je z natáčení unavená a chce odejít.

Také vás může zajímat ...

Jisté je, že se jí do seriálu vrátila její opora v manželovi Petru Štěpánkovi (68).

Vyžádala si snad jeho návrat do dobře placeného seriálu přímo Zlata?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...